Logo

Rreth basteve

Rreth basteve

Bast me biçikletë

Bast me biçikletë

Ndër garat e çiklizmit që zhvillohen në Turqi ka organizata të ndryshme ndërkombëtare dhe vendore. Më i njohuri prej tyre është Turi Presidencial i Çi...

06.11.2023 15:15
Bast live në futboll

Bast live në futboll

Ka disa terma që përdoren shpesh gjatë transmetimeve të drejtpërdrejta të ndeshjeve në sporte si futbolli, basketbolli dhe volejbolli. Këto terma përd...

24.10.2023 13:01
Faqe bastesh me shumë bonuse

Faqe bastesh me shumë bonuse

Basti fitues i shpejtë: Realizëm, rreziqe dhe lojëra të ndërgjegjshmePremtimi i "fitimeve të shpejta" në botën e basteve tërheq shumë njerëz. Megjitha...

11.10.2023 16:33
Statistikat botërore të basteve hyrje në një bast Kompanitë turke të basteve sondazhet e basteve gures canli bahis twan bast faqet e basteve vip okey faqja e basteve në vlerëbet bast naija thuaj bonus depozitimi bast jasmin bet ziraat qr code bast tarifor sportiv hyrje për bast yodabet tv bonus betboss